reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Sexy Tereza okouzlila Prahu: Teď fotí pro značku Bogner

Led 23, 2023 | Lifestyle, Nejnovější

reklama

Studuje střední zdravotnickou školu, vždycky se ale chtěla prosadit v oblasti sociálních sítích a fotomodelingu. Tereza Tulcová si teď svůj sen plní. Krásný blondýnka z Moravy doslova vtrhla do Prahy a zakázky se jí jen hrnou. Tou zatím poslední je práce pro exkluzivní značku Bogner. A samozřejmě myslí i na své fanoušky.

Tereza nedávno nafotila kolekci pro značku Bogner. Na Instagramu pak všem sledujícím nabídla 10 procent slevu. Více informací najdete zde. Je jasné, že Tereza se neuvěřitelnou rychlostí dokázala ve světe modelingu prosadit. Ten přitom není zrovna přívětivý pro nové tváře. Každá modelka si logicky hlídá, aby dostala co nejvíce zakázek a nováček to i proto nemá snadné. Ovšem existují i výjimky, což dokazuje příklad Tulcové. 

Přitom svoji první zakázku na focení měla teprve nedávno, když přišla z Moravy do Prahy. Šlo o kolekci luxusních šperků a doplňků. Chytla svoji šanci za pačesy a další nabídky na sebe nenechaly dlouho čekat. Uvidíme, jak si povede dále, našlápnuto rozhodně má. Záležet bude i na tom, zda zůstane nohama na zemi. Český showbyznys už „zkazil“ celou řadu nadějných lidí, kteří si mysleli, že už na sobě nemusejí pracovat. Podle všeho to ale nebude případ velmi cílevědomé Terezy.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama