reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Sexy modelka Kateřina Šonková šla s kůží na trh! Nahotou chce bojovat proti zabíjení zvířat!

Led 18, 2016 | Nejnovější

reklama

Sice titul Miss nakonec nezískala, ale bezesporu je KATEŘINA ŠONKOVÁ (28) jedna z našich nejkrásnějších modelek. A teď ještě k tomu potěšila své fanoušky, když se konečně i odhalila. Ale nahota není jen tak z plezíru, má na pomoci dobré věci! 

Sexy blondýnka Katka je důkazem toho, že i ženy zrají jako víno. Když byla ve finále Miss ČR, tak to byla taková oplácanější bloncka, která měla svůj šarm, ale zapadla v davu. Jenže postupem času se z ní vyklubala pořádná samice, za kterou se otočí kde jaký muž. A my se teda rozhodně nedivíme. Jen se podívejte na odvážné fotky, které teď nafotila.

Na některých ukazuje ňadro, na některých je zcela nahá. Ale jestli si myslíte, že na sebe tím chce jen upozornit, tak tím se mýlíte. Chce hlavně upoutat pozornost na dost ožehavé téma a tím je zabíjení zvířat kvůli módnímu průmyslu. „Nechápu, jak se někdo může chlubit kožichy,když ví, že za tím stojí obrovské utrpení nevinných a bezbranných zvířat. Já radši budu chodit nahá, než abych nosila takové věci,“ prozradila nám nádherná Kateřina. Jen se sami podívejte, to by byla škoda, kdyby tyhle křivky halila do kožichů…

Foto: Radim Kořínek

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama