reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 27.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Sexy kráska mezi drsňáky: Kdo byl hvězdou večera? Boxeři to nebyli

Srp 2, 2018 | Nejnovější

reklama

Yangames Open Air Fight Night je galavečer, kdy se sejde smetánka, co se týká bojových sportů. Ve Žlutých lázních se tentokrát sešla česká špička v čele s nestárnoucím Petrem Vondráčkem, Karlosem Vemolou a legendou Peterem Aertsem doplněna o zajímavá česká i zahraniční jména. A kde jsou tvrdí hoši, tam je to i spousta sexy krásek.

Travnatá plocha oblíbeného areálu ve Žlutých lázních byla svědkem tak trochu jiných radovánek, než na které jsme v létě zvyklí. Souboj novodobých gladiátorů si ani tentokrát nenechal ujít ani řada zajímavých tváří. Mezi nimi samozřejmě nemohla chybět ani kráska původem z Ukrajiny, která už však pár let studuje a pracuje v Praze. O Oleksandře Mykoliuk média nedávno dokonce spekulovala, že je velmi podobná Angelině Jolie. Modelka, herečka a manažerka studujíci však tentokrát neabsolvovala herecký casting na hlavní roli v legendárním Tomb Raideru, ale byla se podívat na to, jak se potí někdo jiný.

A že se bylo na co koukat! „Mám ráda bojové sporty. Chlapi jsou zde zkrátka chlapi, žádné slečinky. Je to drsné, ale přitom fér. Takže jsem si večer opravdu užila,“ rozplývala se sexy kočička. Není se tedy čemu divit, že na ni pánové mohli oči nechat, včetně některé tvrďáků. Na druhou stranu, taková fotečka s legendárním Petrem Vondráčkem také není k zahození, že?

Foto: archiv Oleksandra Mykoliuk a SPORT 5

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama