reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Jak sbalit chlapa? Nalákat ho na šušenku!

Led 8, 2018 | Nejnovější

reklama

Je to jednoduché jako facka! Toto je vzkaz všem dívkám, které chtějí sbalit muže svých snů. Nemůže je dokonce odradit ani fakt, že má holku a zrovna s ní cvrliká. Stačí totiž strašně málo a „pan božský“ je váš. Dominika Myslivcová názorně předvádí, jak na to. Nebo že by to nebylo sušenkou, ale na novým model Hyundai Kona?

Konec nářků, konec potoků slz. Muž je od počátku věků tvor nenasystný a nalákat ho na kus dobrého jídla by tedy neměl být vůbec žádný problém. Zatímco v pravěku to mohl být kus mamuta, dnes stačí něco sladkého. Ale je to tak doopravdy? Dominika Myslivcová v reklamě na sušenky Manner předvádí, že je to naprostá brnkačka. Postup je jednoduchý. Nejprve si vyhlédnete muže svých snů. Že se právě baví s nějakou sexy roštěnkou? To je teď úplně jedno!

Zkrátka u nich zastavíte a opatrně mu dáte do kapsy sušenku Manner. Žádné prudké pohyby, abyste hřebečka nevyděsila nebo aby neměl pocit, že ho chcete osahávat. Musíte být zároveň dostatečně rychlá na to, aby po vás nestihla skočit jeho drahá. Součástí plánu totiž je, že během několika málo vteřin, tedy hned jak si všimne, co jste mu do kapsy dala, přisedne k vám. Pak už nezbývá, než šlápnout na plyn a uhánět pryč. K tomu je samozřejmě potřeba mít luxusní vozidlo. Takže, dámy, žádné noční schůzky v barech a opijení se. Dnes už stačí opravdu málo…mrkněte na video pod článkem.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama