reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 28.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Šampaňské bere blondýna: „Chlebíčkový challenge“ vyhrála Myslivcová

Kvě 7, 2017 | Nejnovější

reklama

Zábava je pro DOMINIKU MYSLIVCOVOU (22) denním chlebem. Prostě se ráda baví, o tom je její život. Takže když uzavřela šílenou sázku o pojídání chlebíčků na čas, asi to nikoho ani moc nepřekvapilo. Navíc tentokrát měla česká Barbie pravdu a bere láhev šampaňského.

Před pár dny si dávala do nosíku ve své oblíbené restauraci v Park Hotelu Hodkovičky a dala se do řečí s tamním číšníkem Martinem. Ten tvrdil, že během dvaceti minut sní padesát obložených chlebíčků. Myslivcová tomu nevěřila. Přesto se rozhodla, že mu dá šanci a hodila do placu láhev Dom Perignonu. Vše se domluvilo na nedělní odpoledne do bistra Piknik v Dlouhé ulici. „Připravili opravdu poctivou munici,“ smála se Dominika, když chlebíčky viděla. Obyčejný smrtelník by měl co dělat, aby jich do sebe nasoukal pět.

Martin se do „díla“ pustil s vervou. „Bylo mi ho trošku líto. Ale je frajer, že necouvnul, klobouk dolů,“ pokyvovala Dominika uznale hlavou. Borec nasadil rychlé tempo, které držel poměrně dlouho. Přesto se dostal „jen“ ke daadvacátému chlebíčku, pak šlo všechno ven.  I tak si ale zaslouží velké uznání. Kdo do bistra Piknik přišel, dobře se bavil. Dominika se totiž všem zájemcům podepsala, popovídala s fanoušky a několika z nich rozdala svou knihu výhod. Kdo by chtěl vidět víc, může sledovat kanály Dominiky Myslivcové na youtube nebo profily na sociálních sítích. Nebo se mrknout na Sport 5, kde už brzy bude reportáž z celé akce.

Foto: archiv Dominiky Myslivcové

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama