reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 24.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

S kým je Myslivcová v Abu Dhabi? Tomu se říká veselé Velikonoce!

Bře 27, 2016 | TOP

reklama

V České republice se modlíme alespoň za pár slunečních paprsků, jinak ještě stále klepeme kosu. Volno nevolno, Velikonoce nebo ne. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) takové starosti rozhodně nemá. Uživá si v Abu Dhabi a jako každý rok tedy tráví nejdůležitější křesťánské svátky mimo republiku.

Na svých profilech na sociálních sítích si dává sakra velký pozor, aby neprozradila, s kým se do ráje vydala. Ale je jasné, že to nebude žádný chudák. Česká Barbie je totiž ubytovaná v Emirates Palace, jednom z nejlepších hotelů hlavního města Spojených arabských emirátů. Luxus, kam se jen podíváte. Nedivili bychom se, kdyby v koupelnách byly zlaté kohoutky a koberce šité stříbrnou nití. „Velikonoce nám klepou na dveře. Kdo se těší na výprask? Já jsem v klidu. Jako každý rok jsem se totiž schovala mimo ČR, ať se tomu vyhnu,“ provokuje na sociální síti.

Pokud by snad chtěla Myslivcová tvrdit, že si na takovouhle dovču našetřila sama, asi bychom na ni museli zavolat doktora Chocholouška. Tenhle hotel je totiž určen pro tu nejnáročnější klientelu. Má hned čtrnáct bazénů, leží na téměř jeden a půl kilometru dlouhé pláži, místní čínská restaurace Hakkasan se chlubí hvězdou Michelin. Zajímavostí je také to, že pokud zatoužíte po zlaté cihličce, můžete si ji koupit v automatu jako colu nebo sendvič. Pro růžovou blondýnu je také nezanedbatelnou skutečností fakt, že slavné nákupní centrum Marina Mall je vzdáleno pouhých pět minut jízdy autem.

Pokud se někdo divil, když nedávno skončila druhá v anketě o největší zlatokopku, teď už nemůže říct ani popel. Na druhou stranu Domča v tom umí chodit velmi dobře. Neprozradí nic a těžko předpokládat, že udělá chybu a pustí nějaký hmatatelný důkaz. Zaslouží si vlastně obdiv, co myslíte?

Foto: sociální sítě

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama