reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 27.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Růžová blondýna jde do akce: Co spolu mají Myslivcová, Vágner a Uzel?

Čvn 28, 2018 | Nejnovější

reklama

Fanoušci české Barbie se konečně dočkali. Dominika Myslivcová má pro všechny své příznivce dobrou zprávu – je tu s novým videoklipem Růžová blondýna. Po jejím boku navíc exceluje Josef Vágner a důležitou roli hraje i sexuolog Radim Uzel. Chcete vědět více? Tak čtěte dále a podívejte na trailer!

Když se někde objeví Dominika Myslivcová, je to záruka zábavy, většinou i lehké provokace. Videoklip Růžová blondýna oboje splňuje dokonale. Tentokrát však „růžovka“ neukazuje svůj luxusní život, jako například v klipu Pink Luxury. „Klip je sice vztahový, ale v první řadě je o srandě. Nečekejte nějakou tragédii. Fakt jsme si to všichni moc užili,“ usmívala se Myslivcová. Růžová blondýna vznikla z autorského pera skladatelky a textařky Patricie Fuxové, i to je tedy záruka prvotřídní kvality a vlastně už osvědčená spolupráce těchto dvou mladých žen. Jak se k tomu tedy dostal syn slavného hudebního skladatele Josef Vágner? „Ke spolupráci s Dominikou mě přivedla právě autorka písničky Patricie. Samozřejmě mě také potěšilo, že se nápad na toto spojení líbil i Dominice,“ vysvětloval zpěvák, který se nedávno na Krétě oženil.

Videoklip ale vznikal ještě v době, kdy teprve probíhaly poslední přípravy na velkou událost. „Dominika je první blondýnka, se kterou mi moje žena dovolila spolupracovat a zvěčnit se ve videoklip,“ smál se Josef. Žádné drama se naštěstí doma nekonalo. „My jsme k tomu od samého začátku přistupovali jako ke srandě a nadsázce, takže jak natáčení ve studiu, tak i točení videoklipu, bylo velká zábava.“ Ve stejném duchu přikyvovala i Myslivcová. „Kdo někdy něco podobného točil, tak ví, že občas to bývá opravdu nudné a dlouhé. Pořád na něco čekáte, upravujete, děláte znovu. Tady jsme se ale v podstatě nepřestali smát. Byli jsme skvělý tým, takže to šlo v podstatě samo. V písničce se určitě dost lidí najde. Prostě ne vždy je to s těmi blondýnkami tak růžové, jak to vypadá na první pohled. Vím, o čem mluvím…“

Zajímavým momentem jsou ve videoklipu i dvě „vedlejší postavy“. První je Petra Řehořková, majitelka Petra Clinic, kde se také natáčelo a pak sexuolog Radim Uzel. S nápadem ho obsadit přišel právě Josef Vágner. „Měl jsem radost, že jeho angažování vyšlo. Jeho přítomnost totiž vše skvělé podtrhla. Představa o tom, že jde o zpověď zoufalého chlapa s jasnými potřebami tak nabyla jasných obrysů. Mám rád humor a nadsázku a oceňuji, když si člověk udělá srandu sám ze sebe. Věřím, že přesně to se nám ve videoklipu podařilo.“ Natáčení si pochvaloval i sám Uzel. „Bylo to pěkné. Myslím, že diváci videoklip ocení. Hlavně je důležité mít na paměti, že jde opravdu o nadsázku a zábavu,“ měl jasno známý lékař. Pro Myslivcovou je to po několikaměsíční odmlce další počin. A Růžová blondýna má rozhodně na to, aby zbourala některou z českých hitparád. Třeba už v pátek tu na rádiu Kiss, kde bude mít videoklip premiéru.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama