reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 28.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Rozina z Ulice Anna Kadeřávková podpořila nemocné děti

Úno 2, 2018 | Nejnovější

reklama

Herečka a poslední dobou čím dál oblíbenější influencerka Anička Kadeřávková vyrazila nedávno na křest charitativního kalendáře, který nafotili herec Hynek Čermák a moderátorka Eva Perkausová. Kalendář pro výrobce těch nejkvalitnějších a oceňovaných uzenin, firmu LE & CO, každý rok fotí známé osobnosti a na jeho křtu je pak věnována sympatická částka na charitativní účely.

Letos šlo o rovných 100 tisíc korun Nadačnímu fondu Dům Ronalda McDonalda, který pracuje na projektu stavby domu u motolské nemocnice, v němž by dočasně mohly bydlet rodiny dětí dlouhodobě hospitalizovaných právě v této nemocnici. „Je to hezká myšlenka, přejeme nadaci, ať se jí daří,“ podpořila projekt herečka, kterou na křest doprovodil přítel, herec a moderátor Johan Mádr.

Anna také před časem společně s dalšími herci, kteří se na akci objevili, natočila video, které má dostat mladé lidi blíže k historii a českým památkám. „Bylo to skvělý natáčení. Dost jsme se u toho nasmáli a užili jsme si to,“ napsala o klipu herečka. Stejně jako Jan Komínek nebo Denisa Pfauserová mají i další mladí herci svoje „klipy“, jimiž lákají každý na jeden z významných hradů a zámků v Čechách.
Na křtu kalendáře Leco ovšem přítomní nikoho nikam nelákali, ale naopak zlákáni byli, a to k rautu plnému šunkových pochoutek. „Šunkou můžete jedině potěšit a tahle splňuje očekávání labužníků na naprosté maximum“ nechal se zlákat i moderátor akce Mirek Šimůnek

Foto: Leco

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama