reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Režisér Dan Pánek vystoupal až k oblakům

Čvc 3, 2023 | Lifestyle, Nejnovější

reklama

Scenárista, divadelní a filmový režisér Dan Pánek uvede v rámci 57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech rodinný film Děti Nagana, který zaznamenal velké ovace i na zlínském filmovém festivalu. Ještě, než talentovaný filmař zamíří na západ Čech, přijal pozvání proletět se nad Karlštejnem, nad krajinou, kterou s kamarády provandroval a má ji moc rád.

Co asi chystá mladý režisér, že se poprvé ve svém životě vznesl do výšky 300 metrů? Možná hledá inspiraci, možná jen neobyčejný zážitek… „Myslím si, že teď přichází  dobrá doba pro scénáře, které dělám, abych vrtulník zakomponoval. Aktuálně zpracovávám taková docela akční témata a zároveň jsem producent, takže je dobré vědět, že se mohu  třeba obrátit na organizátory letecké show Legendy Nebes, kteří nás dnes pozvali a třeba něco vymyslíme. Má fantazie je veliká. Umím si představit třeba výpravu nějakého páru, který se chce pokochat, může to být romantická scéna, klidně i dramatická,“ připouští Dan Pánek, ale více prozatím neprozradil. 

Do oblak se podívala také výkonná producentka filmu Děti Nagana Michaela Petržilková, milovnice adrenalinových zážitků. Dvojici od filmu doplnil Jan Balšán, který se v červnu vrátil z Filipín ze soutěže Mister National Universe 2023, kde se probojoval do TOP 10 nejkrásnějších mužů světa.

My jen ještě dodáváme, že i vy můžete přijít 5. srpna 2023 a obdivovat nebeské oře na letiště v Hradci Králové a vychutnat si dechberoucí leteckou show.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama