reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Rapperka Sharkass vydává nový videoklip! Počasí a nehodě navzdory

Lis 5, 2017 | Nejnovější

reklama

Chybělo málo a známá rapperka Sharkass svůj nový klip nejenže nevydala, ale vlastně ani nenatočila. Při cestě na Bali ji totiž zaskočil tajfun, přišla o část techniky a měla co dělat, aby vyvázla se zdravou kůží. Nakonec se však nevzdala a světlo světa teď spatří její další pecka.

Takový výlet na Bali natočit nový klip je na první pohled jako splněný sen. Ovšem ne v případě, že se cestou připletete do dráhy ničivému tajfunu. „Bylo to opravdu o kousek. Vyrazit o jeden den později a jsme přímo v něm,“ vzpomíná dnes už s úsměvem Šárka Geroldová alias Sharkass, která o sobě dala poprvé pořádně vědět v Talentu. A přišlo i pár dalších problémů včetně nehody na skútru, kdy přišly o část natáčecí techniky a částečně i o notebook, což ovlivnilo výsledek videa a oprava stála nemalé peníze. Klip však naštěstí nakonec přeci jen vzniknul a pod názvem Jedem na Bali oficiálně vychází právě dnes.

A když se na něj podíváte, budete muset uznat, že „trocha“ nebezpečí se vyplatila. „Klip se natáčel ve spolupráci s  holkama z ASIJO – Míšou a Zuzkou, které nám na Bali poskytly ubytování a všude odvezly a postaraly se, také vybraly lokace k natáčení. Holky se rozhodly opustit stereotypní život v Praze a jít žít život na vlastní pěst, tenhle song není o nich, ale je o tom, aby se lidé nebáli cestovat a poznat nové kraje, také je písnička klasicky o lásce, kde je v refrénu napsáno, že občas je místo rozchodu řešení vzít svoji druhou polovinu někam na dovolenou – třeba na Bali,“ usmívá se Sharkass.

Z Bali si však samozřejmě odvezla také spoustu parádních zážitků. Nebylo to totiž jen o práci, rapperka se tam chtěla seznámit s místní kulturou a poznat lidi. Pokud vás zajímá, jak nový klip vypadá, máte šanci právě teď. Jen tak mimochodem, Sharkass má teď asi hodně práce. Vzala totiž roli moderátorky v novém pořadu stanice Sport 5 pro mladé zpěváky, který se jmenuje UKAŽ SE! Pokud byste se na ni chtěli mrknout, můžete v premiéře 18. listopadu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama