reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

První casting Miss Princess 2018 proběhl v Opavě

Lis 4, 2017 | Nejnovější

reklama

Nový ročník Miss Princess už se rozeběhl na plné obrátky. Organizátory soutěže pro mladé princezny v čele s Dominikou Myslivcovou čeká spousta práce, ale také radosti. Jako první se samozřejmě odehrají castingy, ten první proběhl ve čtvrtek 2. listopadu v opavském obchodním centru.

Nervozita, rozpačité úsměvy, sem tam nějaký ten stud a pár slziček štěstí i zklamání. Tak to vypadá asi na každé soutěži, Miss Princess není výjimkou. Možná jsou tam všechny zmíněné emoce vidět ještě více, protože splnit si svůj sen a stát se alespoň na chvíli princeznou chce každá přihlášená dívenka. Do opavského obchodního centra Breda & Weinstein jich přišlo sedmadvacet. Casting moderovala vycházející hvězda českého showbyznysu, zpěvačka Vali Angel, která také zazpívala svůj hit Bez limitů.

Nechyběla ani zakladatelka Miss Princess Dominika Myslivcová. „Moc jsem se těšila. Dívky byly super, pokaždé mě to dodá spoustu energie. Věřím, že všechny holčičky si něco odnesou. Když ne postup do finále, tak zážitky a zkušenosti,“ usmívala se česká Barbie. A vlastně i malý dáreček. Nejen Dominika si během castingu pochutnávala na oplatkách Manner. Všechny přihlášené dívky také dostaly od Myslivcové něco na zub. Finále Miss Princess je sice ještě daleko. Ale už teď je jasné, že tento ročník bude opravdu zajímavý.

 Foto: Miss Princess

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama