reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pátek 23.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Proč si nechala operní pěvkyně Kalivodová vylepšit poprsí?

Bře 30, 2021 | Celebrity, Nejnovější

reklama

Co vedlo přední českou operní pěvkyni k rozhodnutí nechat si vylepší své bujné poprsí? A co na to říká její manžel?

Patří mezi přední české mezzosopranistky. Do vínku Andrea Kalivodová kromě jedinečného hlasu dostala i krásu, ženskost a sex-appeal. Proto nás překvapilo, že jsme se s ní potkali na Klinice YES VISAGE kvůli úpravě poprsí. „Je mi tolik, kolik mi je, a došla jsem k rozhodnutí, že je načase drobná úprava a jdu do toho,“ vysvětluje operní diva a dodává: „Nejde jen o estetické hledisko, které je určitě důležité, ale i o to zdravotní.“

A co na její rozhodnutí říká manžel? „Doma mě podpořili, jako vždy a ve všem, a respektují zralý názor ženy, která ví, co chce,“ prozrazuje Andrea Kalivodová. Vzápětí dodává: „Je to však předně mé rozhodnutí. Myslím si, že když nějaká ženská cítí, že má něco udělat, tak to prostě udělat má.“ Podle operní pěvkyně, krása vychází především zevnitř a jen spokojená žena je krásná.

Jaký zákrok operní pěvkyně konkrétně podstoupí nám vysvětlil plastický chirurg MUDr. Lubor Mrňa z Kliniky YES VISAGE: „Po těhotenství došlo u paní Kalivodové k poklesu prsní žlázy a její požadavek byl pozvednout a zpevnit poprsí. Půjde tedy o modelaci prsou za pomoci vlastní tkáně bez nutnosti použití implantátu.“ Výsledkem bude pevnější, dokonale tvarované a stále přirozeně vypadající poprsí.

Přestože jde o první podobný zákrok, operní diva žádný strach necítí: „Rozhodla jsem se svěřit se do rukou vynikajících odborníků. S panem doktorem Mrňou jsem konzultovala každou maličkost a byla jsem mile překvapena nejen odborností, ale i upřímností, otevřeností a konkrétností.“ Na zákrok se tedy naopak těší. Navíc se prý velmi dobře hojí, a tak počítá, že se brzy vrátí ke své práci, kterou sice nyní nemůže dělat naplno, ale nezahálí. I nadále chce pokračovat v online koncertech. Připravuje spousty krásných projektů a komorních koncertů. Její fanoušci se tedy mají po všech stránkách na co těšit!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama