reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Proč je Myslivcová tak sexy? Protože dobře ví, co pít!

Lis 7, 2018 | Nejnovější

reklama

Říká se, že jste to, co jíte. A je to pravda. Stejně však platí, že váš organismus a vůbec fungování těla ovlivňuje i správný pitný režim S tím přímo souvisí výběr toho, co pijete. Dominika Myslivcová v tom má naprosto jasno, recept na zdraví a krásu má už dávno daný.

Když se na českou Barbie podíváte, tak zjistíte, že má vlastně vše, po čem muži touží. Vděčí tomu nejen kvalitním genům, dřině v posilovně ale také tomu, co konzumuje. Kdyby do sebe obden lámala panáky tvrdého alkoholu a nepila nic jiného, než sladké džusy, těžko předpokládat, spíš než cokoli jiného by to s ní za chvíli seklo. „Když jsem zkusila Ondrášovku, žádné velké naděje jsem do toho nedávala. Říkala jsem si, že je to voda, jako každá jiná. Ale není to tak, Ondrášovka má všeho tak akorát. Takže je pro mé tělo ideální,“má jasno růžová blondýna.

Například k jídlu nejen Myslivcová ráda pije bublinkovou minerální vodu, při sportu ji však mění za neperlivou, což má samozřejmě své nesporné výhody. Na zahnání žízně je, jak známo, voda to nejlepší, byť si někdo jako správný Čech může to samé myslet o pivu. A nejlepší je pak středně mineralizovaná. A kolik toho za den vypít? Doporučují se dva až tři litry v závislosti na vašem věku i výdeji energie. Ale vlastně platí taková jednoduchá pomůcka – čím tmavší máte moč, tím více byste měli pít. Tak pitný režim nepodceňujte, nemuselo by se to vyplatit.

Foto: Ondrášovka

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama