reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Přijďte si užít Rytmuse: V klubu Prah si na něj můžete doslova sáhnout!

Dub 26, 2018 | Nejnovější

reklama

Bude to jedinečné, velké a samozřejmě řádně luxusní! Slovenský rapper Rytmus vystoupí už tuto sobotu 27. dubna v pražském Foru Karlín. After party se pak přesune do nového klubu Prah, vy můžete být u toho a na zpěváka si doslova sáhnout!

Není mnoho umělců, kteří kolem sebe šíří tolik kontroverze. Rytmuse zkrátka jedni až nábožně milují, druzí totálně nenávidí. Přesně takový je, přesně to si užívá. Oba tábory však svorně uznávají, že rapper prostě umí. „Je to chlap, jak má být. Má charisma, svaly, prostě jednička,“ rozplývá se osmnáctiletá Denisa z Kolína, která se na koncert chystá. Její kamarádka už tak nadšená není. „Nechápu, co na něm vidí. Jako chlap se mi nelíbí. Ale hubu dělá docela dobrou,“ uvažuje Karolína, která Denisu doprovodí. Obě pak mají možnost být Rytmusovi ještě o něco blíže, než jen jako běžné návštěvnice koncertu.

After party se totiž koná v jenom z nejúžasnějších prostor, které momentálně nabízí pražský klubová scéna. Klub Prah má vše, co si náročný návštěvník žádná od místa, kde chce trávit divokou noc. Navíc nabídka potkat se s Rytmusem, potřást si s ním rukou, to se nenabízí jen tak. Lístky na after party stojí 100 korun, pokud jdete však přímo z koncertu a máte VIP pásku, jdete zadarmo. A pánové, jestli chcete pořádně zamachrovat a ukázat, že na „to prostě máte“ jako Rytmus, rezervujte si stůl. Budete nejen blízko rappera, ale tohle každá holka ocení. Podmínkou takové rezervace je sice konzumace minimálně 5 tisíc korun, ale co to pro vás je, ne? Více se dozvíte na www.prahclub.cz, rezervace uděláte přímo na čísle 222313102.

Foto: Facebook

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama