reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Přestože Dana Morávková nemá čas už ani na spánek, vypadá stále skvěle!

Zář 24, 2016 | Nejnovější | 0 komentářů

reklama

Nejednou jsme se zmiňovali o tom, kolik toho Dana Morávková ve svém čase stíhá. Dana už dávno není jen seriálovou a divadelní herečkou, je také skvělou návrhářkou a choreografkou! Nenaložila si toho už příliš? Mezi neustávajícími přípravami na pondělní premiéru v divadle U Hasičů si herečka ve čtvrtek 22. září „odběhla“ na představení nové kolekce českých kabelek podzim/zima 2016.

I přesto, že Dana kvůli svému pracovnímu nasazení skoro nespí, opět zářila a rozdávala úsměvy. Večerem hosty provedl již tradičně její seriálový partner a kamarád Jan Čenský. Akci v hotelu President v centu Prahy si nenechaly ujít ani známé tváře jako herečky: Jana Švandová, Iva Hüttnerová nebo Patricie Solaříková. Všechny tyto přítomné dámy se pravidelně účastní představení kabelek jejich kolegyně Dany Morávkové a ve svém šatníku mají nejeden kousek z třebechovické dílny.

Poprvé od porodu se na přehlídkovém mole objevila i modelka Romana Pavelková, která svůj večírkový outfit od kamarádky Lussi Bugner doplnila jedním z nejhezčích kousků předcházející kolekce Elega by Dana M. Stejné psaníčko si na akci vzala i moderátorka Top Star magazínu Eva Perkausová. Holky to vzaly s nadhledem, vzniklé situaci se zasmály a ještě dobrovolně zapózovaly fotografům. Ze Švýcarska dorazila i Česká Miss Veronika Machová, která se nemohla nabažit kabelek s kožešinou.

Foto: Elega.cz

reklama

0 Komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama