reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 27.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Přestože Dana Morávková nemá čas už ani na spánek, vypadá stále skvěle!

Zář 24, 2016 | Nejnovější

reklama

Nejednou jsme se zmiňovali o tom, kolik toho Dana Morávková ve svém čase stíhá. Dana už dávno není jen seriálovou a divadelní herečkou, je také skvělou návrhářkou a choreografkou! Nenaložila si toho už příliš? Mezi neustávajícími přípravami na pondělní premiéru v divadle U Hasičů si herečka ve čtvrtek 22. září „odběhla“ na představení nové kolekce českých kabelek podzim/zima 2016.

I přesto, že Dana kvůli svému pracovnímu nasazení skoro nespí, opět zářila a rozdávala úsměvy. Večerem hosty provedl již tradičně její seriálový partner a kamarád Jan Čenský. Akci v hotelu President v centu Prahy si nenechaly ujít ani známé tváře jako herečky: Jana Švandová, Iva Hüttnerová nebo Patricie Solaříková. Všechny tyto přítomné dámy se pravidelně účastní představení kabelek jejich kolegyně Dany Morávkové a ve svém šatníku mají nejeden kousek z třebechovické dílny.

Poprvé od porodu se na přehlídkovém mole objevila i modelka Romana Pavelková, která svůj večírkový outfit od kamarádky Lussi Bugner doplnila jedním z nejhezčích kousků předcházející kolekce Elega by Dana M. Stejné psaníčko si na akci vzala i moderátorka Top Star magazínu Eva Perkausová. Holky to vzaly s nadhledem, vzniklé situaci se zasmály a ještě dobrovolně zapózovaly fotografům. Ze Švýcarska dorazila i Česká Miss Veronika Machová, která se nemohla nabažit kabelek s kožešinou.

Foto: Elega.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama