reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Premiéra filmu Po čem muži touží se blíží. Čeho se obávala Anna Polívková a proč Jiří Langmajer nosil podprsenku?

Zář 6, 2018 | Nejnovější

reklama

Filmová komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka přijde do kin 20. září. Přestože se nejedná o film, který by herce posílal do životu nebezpečných scén nebo velkých kaskadérských kousků, připravil pro ně pár nástrah.

„Nejvíce jsem se bála scén z počátku proměny, kdy se leknu při pohledu do zrcadla a jsem vyděšená z toho, co se stalo, ale nakonec se to ukázalo méně náročné, než mezifáze, kdy Karel už je trochu žena, ale stále ještě chlap,“ přiznává Anička Polívková. „Hned první den jsem ve svých dvaapadesáti letech běhal v takových dívčích kaťátkách a podprsence před kamerou a říkal jsem si, co mě v tomhle věku ještě v životě čeká…“ směje se Jiří Langmajer.

Vedle Jiřího Langmajera a Anny Polívkové v hlavních rolích Karla a Karly se v komedii Po čem muži touží objeví celá řada známých herců a hereček – Táňa Pauhofová, jako ambiciózní šéfredaktorka Playboye Leona, Matěj Hádek jako Karlův kamarád Čestmír, Jiří Havelka v roli spisovatele Roberta, který je přesvědčen, že zná ženský svět mnohem lépe než Karel, Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva, jako Karlova bývalá manželka a dcera, k níž Karel složitě hledá cestu. Filmovou redakci Playboye tvoří Oldřich Navrátil, Lucie Polišenská, Lucie Šteflová, Naďa Konvalinková, Jana Synková, Jakub Volák, Dominika Myslivcová, Richard J. Müller a Jiří Maryško, v dalších rolích uvidíme Lenku Vlasákovou, Pavlu Tomicovou, Ester Kočičkovou, Martina Stránského a další.

Příběh filmu
Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne k jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová).

Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“ Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?

Rudolf Havlík má za sebou filmy Zejtra napořád a romantickou komedii Pohádky pro Emu, pro Radku Třeštíkovou to naopak je první realizovaný scénář. Producentem filmu je společnost Fénix Film Dany Volákové a Michaly Flenerové, která již s Rudolfem Havlíkem produkovala film Pohádky pro Emu. Jedním z hlavních partnerů filmu je televize Prima. Premiéra je připravena na 20. září 2018. Do kin uvede společnost Cinemart.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama