reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Pozor, pozor: Málo sexu a hodně PlayStationu může škodit vztahům

Srp 21, 2018 | Nejnovější

reklama

Málo sexu a hodně hraní na Playstationu může být zabijákem vztahů. Něco takového by si možná mohla společnost napsat hned po varování před epilepsií. Ještě by mohli zdůraznit, že by se měli obávat zejména profesionální sportovci.

Vyprávět by o tom mohl bývalý fotbalový reprezentant Martin Jiránek. Jeho, dnes už bývalá, přítelkyně, ho totiž poslala k vodě, protože až příliš holdoval hraní na PlayStationu. „Místo sexu hry. To se mi moc nelíbilo, takže jsme se rozešli. Já mám ráda a akci a vzrušení. Zůstali jsme ale kamarádi,“ potvrdila Kristýna Černá. Málokdo chápe, jak mohl Jiránek vyměnit sexy blondýnku za paření PlayStationu, ale budiž. Je to nakonec jen jeho věc. Může se něco takového stát i dalším, co třeba jezdi stále US-Charouz Racing System?

„To jste mě docela zaskočili. Ale neumím si představit, že bych hraní až tak propadl, že by šly holky stranou. To opravdu ne,“ smál se například mistr světa seriálu německé Formule 4 Lirim Zendeli. Jeho týmový kolega Tom Beckhäuser k tomu dodal: „Co ty víš? Možná za padesát let budeš raději pařit, abys měl klid!“ uculoval se český mladíček. Buď jak buď, je zřejmé, že tihle dva borečci to mají nastavené správným směrem. Dámy, tady se ničeho bát nemusíte.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama