reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 13.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Potvrzeno, Myslivcová měnila trička s Kajínkem! Teď se bude dražit!

Čvn 10, 2017 | Nejnovější

reklama

A je to tady! Několik dní se o tom jen spekulovalo, teď je to však definitivně potvrzené. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) se opravdu setkala s Jiřím Kajínkem. Zelené tričko, ve kterém si dala fotku na své profily na sociálních sítích, bylo opravdu od něj!

Tajemství legendárního zeleného topu je tak definitivně odhaleno. Ale pozor, celý příběh má další pokračování! Myslivcová mu teď totiž osobně předala růžové tričko jako poděkování. Momentálně jeden z nejžádanějších lidí u nás si tak bude moci spokojeně usínat v jistě moc hezky navoněném tričku od prsaté blondýny. „Nechtěla jsem, aby byl smutný. Tak jsem mu na oplátku dala své. Musíte uznat, že mu opravdu sluší jako hrom,“ usmívala se Dominika.

V každém případě Myslivcová se s Kajínkem nesetkala proto, aby měla doma cenný suvenýr, který by jí jistě záviděla celá řada jeho obdivovatelek. Všechny zamilované dámy, slečny a paní, nyní máte šanci tričko získat! A samozřejmě nejen vy. Ne, neděláme si z vás legraci. Dominika s ním totiž tričko vyměnila jen proto, aby ho mohla vydražit. „Nehoním si triko, jak napsal jeden nejmenovaný bulvár. A opravdu to není fejk, prostě je pravé a nefalšované. Vím, že by ho řada z vás chtěla mít doma, tak jsme se rozhodla, že ho vydražím. Výtěžek půjde na dětské onkologické oddělení v Motole,“ vzkazuje Myslivcová.

Kdo ji tedy podezíral, že se chce jen zviditelnit, ostrouhal. Charita přitom není pro růžovou Barbie žádnou novinkou. Stačí vzpomenout například na postižené holčičky Terezku a Karolínku, kterým pomáhala jak finančně, tak věcnými dary. Spojení s Kajínkem možná každému nemusí připadat jako nejlepší. Na druhou stranu, kdo je u nás dnes slavnější? Pokud tedy chcete tričko nejznámější české „celebrity“, pište Dominice na Facebooku nebo na Instagramu. Nejvyšší nabídka vyhrává.

Foto: archiv Dominiky Myslivcové

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama