reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 23.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Potřebuje vaše dítě brýle? Může vás inspirovat syn Simony Krainové Bruno

Lis 20, 2017 | Nejnovější

reklama

Pokud je vaše dítě ještě hodně aktivní a rádo rošťačí, pak je tu pro něj na trhu skvělá věc. Ta ochrání jeho zrak i nervy rodičů. Například i jeden ze synů modelky Simony Krainové, Bruno, už to ví, že brýle nemusí být „obtěžující“ záležitostí.

Brýlové čočky Airwear Junior jsou prakticky nerozbitné! „Jsou také o 30% tenčí a lehčí, než běžné brýlové čočky, takže nezatěžují nos a uši a jejich uživatel o nich téměř nebude vědět,” říkají odborníci ze společnosti Essilor, která tyto brýlové čočky vyvinula.

„Jsem moc ráda, že tahle věc existuje, protože všichni víme, jak jsou děti živé a někdy až moc. A náš Bruno je docela energické dítě, takže tyhle brýlové čočky si nemůžeme vynachválit,” svěřila se spokojená maminka Simona Krainová. „Jsou vážně super. Ty brýle nejsou vůbec těžké a jsem ráda, že dnešní děti, potažmo jejich rodiče mají na výběr právě z takových novinek,” pochvaluje si modelka.

Perfektní volbou nejen na letní či zimní radovánky jsou brýlové čočky s povrchovou úpravou Crizal Kids UV, které dětem poskytnou nejvyšší možnou UV ochranu v čirých čočkách s E-SPF 25. Navíc jsou odolné také proti škrábancům a odleskům a snadno se čistí. V nabídce jsou pak i nejmodernější brýlové čočky Crizal Kids Prevencia® obsahující modrý filtr. Pokud děti tráví s tabletem či telefonem většinu dne, nebo se hodně dívají na televizi, tak si mohou zrak chránit inovativními brýlovými čočkami s úpravou Crizal Prevencia. „Tyto čočky dokáží filtrovat škodlivé modro-fialové světlo, které poškozuje oční sítnici,” říkají odborníci ze společnosti Essilor.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama