reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Pohádkové Vánoce v Excalibur City

Pro 13, 2018 | Nejnovější

reklama

Blíží se nám vánoční čas, a proto jsme se zeptali marketingové ředitelky Excalibur City – paní Mag. Blanky Zahradníkové-Kašparové, co letos chystají na toto kouzelné období?

Jako každoročně jsme připravili nezapomenutelnou vánoční atmosféru. Všichni návštěvníci, ať už malí, či velcí, se mají určitě na co těšit. Připravili jsme si pro ně velice zajímavý program jako je např. vánoční pečení perníčků, vyrábění ozdob a zdobení stromečku.

A co oblíbený a všem známý Santa Claus? Zavítá k vám i letos?
Santa Claus k nám přiletí již tento pátek 30.11. i se všemi svými pomocníky. Rozdává dárky všem dětem, maminkám, tatínkům, babičkám i dědečkům až do Štědrého dne – 24.12. Zkrátka, kdo přijde, může si vybrat svůj první vánoční dárek a navíc zažije neopakovatelnou vánoční atmosféru v Excalibur City.

To zní velice zajímavě! Je ještě něco, na co byste chtěla návštěvníky nalákat?
Určitě! Loni jsme otevřeli největší muzeum hudby a techniky na světě, které všem doporučuji navštívit!

Co všechno můžeme v muzeu vidět?
Muzeum Terra Technica se rozprostírá na ploše 8500 m2, uvnitř naleznete více než 700 jukeboxů, 250 pinballových automatů, stovky videoher a kuriozit ze světa filmu a hudby. Muzeum je rozděleno do šesti tématických sektorů. Cesta časem začíná na konci 19. století, kde návštěvníci naleznou model vůbec prvního jukeboxu z roku 1890. O pár kroků dál začínají 30. léta, zlatý věk jukeboxů, a expozice pokračuje přes 50. léta až do roku 1989. Specialitou celého muzea je skutečnost, že všechny exponáty jsou plně funkční a některé si můžete také vyzkoušet. Letos jsme navíc otevřeli novou výstavu Sound&Vision, která prezentuje největší milníky zvukového záznamu. A dále sektor Evropa zaměřený na legendární jukeboxy vyrobené na Starém kontinentu.

Máte pro nás nějakou zajímavost, kterou bychom si neměli nechat ujít?
Jedna moc zajímavá část expozice je věnována super-hrdinům, jako jsou Spiderman, Batman či Catwoman. V tomto sektoru nechybí ani originál Batmobil. Už z tohoto důvodu návštěvu muzea Terra Technica velice doporučuji! Těšíme se na vaši návštěvu a přeji všem čtenářům krásné svátky!

Děkujeme paní Mag. Blance Zahradníkové-Kašparové za rozhovor a přejeme spoustu spokojených návštěvníků.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama