reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 22.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Podivné praktiky v soutěžích krásy: O prestiži už nemůže být řeč

Led 30, 2021 | Celebrity, Nejnovější

reklama

Přihlásit se do soutěže krásy bylo prestižní záležitostí. Dívka, která se dostala do finále, na to mohla být právem pyšná. Ale bohužel už je to nějaký ten pátek. Dá se říct, že toto skončilo s érou Miloše Zapletala. Dnešní soutěže jsou spíš o tom, aby jejich majitelé vyrýžovali co nejvíce peněz na úkor těch, které se do nich hlásí.

Není se čemu divit, že mladé slečny ze soutěží odstupují, nebo jsou vyhozeny za „neposlušnost“. Ne každá je totiž ochotna odkývat a podepsat naprosto všechno, co je jí řečeno nebo předloženo. Ať si vezmeme Českou Miss nebo Miss Czech Republic, je to prakticky stejné – soutěžící musí podepsat téměř vazalskou smlouvu, ve které se zavazuje, že odevzdá vysoká procenta případných budoucích zisků. Ovšem zároveň jí není téměř nic zaručeno. Jde o to co nejvíce brát. Kdyby tyto smlouvy rozebral šikovný právník, mohli bychom se dozvědět hodně nepěkných věcí.

Kdo si pamatuje Miss České republiky v podání Miloše Zapletala, musí být hodně smutný. Žádná z hlavních soutěžích krásy se dnes nemůže nijak srovnávat, Zapletalově „missce“ nesahají ani po kotníky, úroveň nulová. To, co bylo dříve o prestiži, je tak teď spíše o utrpení a vystřízlivění ze snu.

Jen namátkou si můžeme za poslední dobu vzpomenout na tři dívky, které některou z Miss opustily. Gabriela Gášpárová, Lenka Pechová a naposledy i Anna Benešová, která skončila v České Miss, podle slov její ředitelky, údajně po vzájemné dohodě. Nicméně důvody jsou ve všech případech jako přes kopírák – šílená smlouva, nucení do věcí, které dívka dělat nechce a hodně neprofesionální přístup.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama