reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Plastický chirurg? Na co! Myslivcová ho nepotřebuje

Úno 22, 2018 | Nejnovější

reklama

Přemýšleli jste někdy, kde bere Dominika Myslivcová svoji luxusní výbavičku? Teď nemyslíme kabelky ani nic z jejího šatníku, ale parádní postavičku a hlavně prsa, která jsou snem každého muže. To první je vydřené ve fitku. A pokud jde o ňadra, kouzla plastické chirurgie v tom nehledejte.

Moc ráda se ukazuje, s chutí předvádí nejen sebe, ale i produkty značek, které jí za to platí. Čas od času se stane, že některému takovému výrobku sama propadne. Přesně to se stalo ve chvíli, kdy ji oslovila společnost dodávající na český trh přírodní doplněk stravy NadraIN Forte. Dominika na sobě vyzkoušela, že to opravdu funguje. Pár přírodních tabletek a voil`a, bujný dekolt je na světě.„Kdyby mi to někdo říkal předtím, asi bych si ho vyslechla, ale myslela si o tom své. Podobných přípravků bude zřejmě hodně. Ale tenhle opravdu funguje, jsem toho živým důkazem,“ usmívá se Myslivcová.

Zatímco spousta hereček či modelek řeší svá prsa rasantním zákrokem, resp. jim k dokonalosti pomůže plastický chirurg, nebo o velikosti svých ňader lžou a vycpávají si je vším možným, česká Barbie na to šla jinak. A jak je vidět, vyplatilo se. Schválně se mrkněte na její Instagram, jak je na tom dnes s velikostí. A mrkněte se na fotky třeba půl roku zpátky. Vidíte ten rozdíl? Tak s chutí do objednávek, teď navíc můžete mít poštovné zdarma, když zadáte kód DM618. Platí do 15. března letošního roku, objednávat můžete na www.nadrain.cz.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama