reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 23.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Písařík s Býmovou vyhrotili hádku tak, že došlo i na střepy

Lis 21, 2017 | Nejnovější

reklama

Přímo strašidelný zážitek zažil herec a muzikant Martin Písařík při nedávném natáčení nového videoklipu Medvídci koušou. Nešlo ani o jeho vlastní klip, ale o nejnovější počin mladé a talentované kapely Jamaron.

Kapela i přes své mládí zpracovala v klipu vážné téma, kde vypráví příběh o rozvodu rodičů a jeho dopadu na dítě. V klipu se vžijete do kůže malé holčičky, která vyrůstá s rodiči, kteří se stále hádají a dochází až ke vzteklým konfliktům. A právě jeden takový konflikt, i když byl jen hraný, skončil s krvavými následky.

Martin Písařík a mladá okouzlující herečka Dominika Býmová improvizovanou hádku před kamerami rozjeli s takovou vervou a zápalem, že se Dominika pořezala o skleničku, kterou se snažila ve vzteku Martinovi vyrazit z ruky. Celé natáčení se muselo pochopitelně zastavit a zranění řádně ošetřit. „Ve chvíli afektu z hádky jsem bez většího rozmýšlení vyrazila Martinovi skleničku z ruky a zarazil mě až jeho vytřeštěný pohled. Ruku jsem si pořezala pořádně a Martin se mě od teď bojí,“vzpomíná Dominika s úsměvem.

Videoklip, který spatřil světlo světa teprve nedávno, vzhledem k jeho tématice podpořila i Nadace Naše dítě a pokřtila jej Radka Rosická, která s Nadací dlouhodobě spolupracuje. Ta klipu také popřála hodně štěstí: „Vážím si toho, že jsem mohla společně s dalšími pokřtít píseň a klip skupiny Jamaron. Bylo mi velikou ctí a věřím, že tato, nejen krásná, ale i velice smysluplná píseň, bude úspěšná.“

Foto: archiv kapely Jamaron

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama