reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Petra Svoboda se ráda nechává rozmazlovat

Lis 16, 2018 | Nejnovější

reklama

Krásná televizní moderátorka a maminka dcerky Ráche Petra Svoboda prozradila, že ráda a často využívá služeb masérů, a to i ze zdravotních důvodů. Na rozdíl od většiny ovšem dává přednost zejména speciálním masážím.

Moderátorka se ukázala na slavnostním otevření luxusního salonu Diamond Spa ve Vodičkově ulici v Praze. „Na masáže chodím moc ráda a pravidelně, dobře se mi při nich relaxuje a využívám je i ze zdravotního hlediska.Nejraději mám švédskou a thajskou masáž.“ vyzradila Svoboda. Švédská masáž pomáhá odstranit nepříjemné bolestí hlavy a migrén. Ta thajská je pak ideální na odpočinek a relaxaci celého těla.

V Diamond SPA si jistě vybere každý z několika nabízených procedur, například Diamond office massage, která je pro sedávé povolání jako stvořená. Na ztuhlou krční páteř je zde masáž , která se zaměřuje na systematické uvolňování zatuhlých svalů. Masérka nejprve uvolní záda teplými ručníky, prohřeje a protáhne, díky čemuž se zaktivuje lymfatický systém. Poté vezme olejíček a dokonale promasíruje zatuhlé svalstvo. Pro hloubkověji uvolnění může masérka na přání zákazníka použít teplé lávové kameny sopečného původu, které prohřívají a uvolňují svaly do hloubky. bylinková mast je speciálně určena na bolestivost a zatuhlost svalů a účinkuje ještě dlouhou dobu po masáži.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama