reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 24.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Petra Černocká zbožňuje kino, nenechala si ujít ani premiéru komiksu

Zář 30, 2016 | Nejnovější

reklama

Slavnostní premiéru akční komedie Deadpool si nenechalo ujít spoustu známých českých tváří. Do některých byste možná tento žánr netipli, ale na oprsklého komiksového hrdinu ze stáje vydavatelství Marvel si vyrazila i PETRA ČERNOCKÁ (66). Nebyla však sama, uvedení tohoto filmu bylo očekávanou událostí, a tak se v kině IMAX potkali například Martin Písařík, Miroslav Hrabě, Monika Leová, Veronika Chmelířová, Debbi, Dominika Mesárošová nebo Petr Horníček.

Na největším plátně v České republice, kině IMAX, se konala slavnostní premiéra filmu Deadpool. Na tento film byli zvědaví nejen kritici, ale i známé české tváře. Promítání tohoto snímku navštívila i vždy usměvavá Petra Černocká, která miluje filmy mnoha žánrů, a tak se nezalekla i této akční komedie. Možná dvojité rande si na večer naplánovali kamarádi a kolegové z divadla Martin Písařík a Miroslav Hrabě, kteří přišli v doprovodu dvou krásných dam.

Chybět nemohla ani milovnice všech komiksových hrdinů, moderátorka Monika Leová. Po dlouhé době se na veřejnosti objevila i krásná česká modelka Veronika Chmelířová, provdaná Procházková. Na dlouhou dobu blesky všech fotoaparátů směřovaly na Dominiku Mesárošovou, která opět nezklamala a předvedla u foto stěny výstavní výstřih. Zhodnotit akrobatické umění Deadpoola přišli i odborníci na slovo vzatí Petr Horníček a Jindřich Plachta z Losers Cirque Company.

Foto: Cinema City

 

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama