reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 17.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Perkausovou prý sbalil sběratel slavných krásek! O koho jde?

Pro 23, 2015 | Nejnovější

reklama

Tak tohle bychom nečekali! Česká showbyznysová kometa letošního roku EVA PERKAUSOVÁ (21) je zřejmě řádně vyvedená květinka. Přesto, že ji ještě před pár měsíci neznala pomalu ani sousedka, dnes má za sebou pěknou řádku zajímavých zářezů.

Moderátorka Top Staru vtrhla do našich médií hodně zhurta. Nebylo to žádné postupné vyloďování, spíš okamžitý útok stečí. Aby také ne, když za sebou měla mocného ochránce v podobě podnikatele Antonína Charouze (i když to blondýnka stále popírá, vědí o tom všichni). Po rozchodu s bývalým automobilovým závodníkem stačila obhospodařit několik sportovců, mezi nimiž hráli prim hokejisté a fotbalisté (jak také jinak?).

Teď tomu ale nasadila korunu. Podle dobře informovaných zdrojů blízkých televizi Prima totiž Perkausová randí s režisérem Adrianem Stojkovem. Tenhle panáček má na kontě například Terezu Pergnerovou, Evu Decastelo nebo Martinu Gavriely a údajně i ZB, která je částečně zodpovědná za program. Prostě ví, co je pro něj dobré. Zřejmě si to však uvědomuje i Eva. Nebo je jen náhodička, že Stojkov pracuje na Primě a podílí se na několika pořadech televize? Anebo je to všechno je nafouknutá bublina? Ukáže čas…

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama