reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 22.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Pavlica se opět spojil s Rédlem, vyprodali Hybernii a přidávají 2. termín!

Dub 5, 2016 | Nejnovější

reklama

Legendy českého folku a world music se po loňské úspěšné spolupráci, kdy vyprodali 6 letních  amfiteátrů a více jak 8000 vstupenek vrací opět na jedno podium v rámci turné Vandrovali Hudci 2016. A že je to spolupráce více než úspěšná dokazují vyprodané koncertní sály po celé republice, včetně pražské Hybernie, kde pořadatelé pro velký zájem přidali druhý termín 19.4.2016. S Jiřím Pavlicou a Hradišťanem a Vlastou Rédlem s kapelou se tedy v Praze setkáme 18. a 19.4.. Předprodej vstupenek v síti Ticketpro.

Těšit se můžeme na více než dvouhodinový koncert a kompletní sestavu obou hudebních uskupení, kde se nám představí každý z nich nejprve samostatně, načež se sejde na podiu všech 13 muzikantů a zahrají nejen hity z původního repertoáru, ale i hudební novinky. Na své si tak přijdou jak skalní fanoušci, tak i lidé, kteří si k uskupení teprve hledají cestu. Míchání žánrů je totiž v kurzu i jedenadvacet let po vydání jejich první společné desky. Redl s  Pavlicou mají příznivce, kteří tento nosič doma stále nostalgicky oprašují, ale samozřejmě i ty, kteří si jejich písně raději pouští z počítače nebo na youtube. Umělci slibují, že jejich turné uspokojí obě dvě kategorie.

Projekt Vandrovali Hudci vznikl již na přelomu osmdesátých a devadesátých let, kdy slavil nevídaný úspěch díky svému jedinečnému propojení folku, bigbítu a lidové hudby. Když se před rokem po letech opět setkali na podiu díky iniciaci Vlasy Redla, sami nevěděli, co od turné očekávat. „Jednou za mnou přijel Vlasta s lahví, že se mu stýská potom, jak skvěle se nám před těmi více než dvaceti lety hrálo. Dost mne překvapil, ale pak jsme si řekli, že to zkusíme”, objasňuje Jiří Pavlica, jak došlo k tomu, že se po letech oba přátelé s kapelami opět setkali na pódiu. „To, že se loňské koncerty líbily, svědčí o tom, že se naše vzájemná muzikantská chemie s lety nevytratila. A tak vyjíždíme se svými hudci znovu na vandr,” dodává Redl.

Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticketpro. Více informací a aktuality naleznete na FB pořadatele.

Foto: archiv

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama