reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 30.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Parádní soutěž: Pošlete fotku od kadeřníka a vyhrajte třeba fén

Kvě 5, 2019 | Nejnovější

reklama

Pokud si myslíte, že potřebujete nový fén, žehličku na vlasy nebo kulmu, máme pro vás řešení. Elegantní, moderní design výrobků BaByliss můžete mít navíc úplně zadarmo. Stačí se zapojit do naší nové soutěže. Je to tak jednoduché!

Můžete jít do mnoha obchodů, kde si fén, žehličku na vlasy či kulmu prostě koupíte. Jasně, ale to přeci není ono, když vám to nejlepší, co na trhu je, někde nabízejí zadarmo. A přesně to děláme my. Chceme za to přitom tak málo – jakoukoli fotku z kadeřnictví, kam chodíte. Samozřejmě na ni musíte být Vy a Vás kadeřník či kadeřnice. Prostě takové pěkné selfie. Tvářit se na fotce můžete jak chcete, jde o to užít si legraci, ne se stát modelkou či modelem. Ano, jak jste jistě správně pochopili, soutěž platí i pro pány. Kulma od BaByliss jim může posloužit jako dárek nebo si na hlavě vytvoří stylové lokýnky, žehličkou si mohou upravit účes k dokonalosti. A fén? Ten také jistě využijí nejen dámy!

Co tedy musíte udělat? Pořídit zmíněnou fotku Vás a kadeřníka či kadeřnice, poslat nám ji na mail firststyle@seznam.cz. Přidejte své jméno, adresu (abychom věděli, kam případně poslat výhru), název kadeřnictví, jméno kadeřníka či kadeřnice (stačí křestní) a město, ve kterém Váš oblíbený podnik je. To je vše! Soutěž končí 20. května, kdy vylosujeme tři z vás. První cenou je tento fén, druhou žehlička na vlasy a třetí šťastlivec získá kulmu na vlasy. Tak co, jdete do toho?

Foto: Pixabay, Fast ČR

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama