reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 22.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Pánové, máme se na co těšit. Na obzoru je česká Kim Kardashian!

Zář 12, 2018 | Nejnovější

reklama

Možná se vám to občas stane. Jdete po ulici, popíjíte v baru nebo si třeba zajdete na sportovní utkání, koukáte, když vám padne zrak na člověka, kterého jste dosud neviděli a neznáte ho. Přesto si říkáte, že je vám povědomý. Jasně, že ano, když je podobný celebritě světového formátu!

Pánové, z téhle kočky vám půjde hlava kolem. A jestli vám připomíná Kim Kardashian, tak jste uhodili hřebíček na hlavičku. Ta podoba americké televizní celebrity a krásce s bulharskými kořeny je neuvěřitelná. A brunetka se tomu vůbec nebrání. „Míry modelky nemám. Ale určité podobnosti mých křivek s postavou Kim ráda využívám,“ usmívá se. I díky tomu dostává řadu nabídek na focení a momentálně dokonce přemýšlí, jestli se modelingu nebude věnovat profesionálně.

„Srovnání s Kim mi vůbec nevadí, právě naopak. Ráda provokuji, nevadí mi ani provokativní články,“ má jasno česká „Kardashianka“, která pracuje jako manažerka v jednom pražském módním butiku a na modeling proto nemá moc času. Chtěla by to však změnit. Jak prozradila, právě chystá nový book plný úžasných fotek, stala se tváří jedné módní značky a zvažuje i několik zahraničních nabídek na focení. Uvidíme, jak se česká Kim Kardashian rozhodne a jaké práci dá přednost. Každopádně se máme na co těšit, co říkáte?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama