reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pátek 23.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Ostrava Fashion Weekend už se blíží! Jaké hvězdy uvidíte?

Zář 25, 2017 | Nejnovější

reklama

Letošního ročník Ostrava Fashion Weekendu se uskuteční 10.-12. listopadu v Ostravě. Patronkou akce se stala topmodelka Simona Krainová, k vidění však bude mnohem více známých tváří. A hlavně všechny dny budou doslova nabité tím nejlepším, co se dá na poli módy vidět.

Kdo do mlutifunkční auly Gong v Ostravě dorazí, rozhodně nebude litovat. Například jen během sobotního dne, 11. listopadu, se na mole vystřídá na dvacet českých a polských návrhářů. Zlatým hřebem budou módní show návrhářek Kateřiny Geislerové, Petry Balvínové a polské hvězdy Edyty Jermacz.  Mezi modelkami se objeví Aneta Vignerová, Nikol Švantnerová, Eliška Bučková nebo Jitka Nováčková.

Návštěvníky čeká také Pop up store, který povede přední český stylista Filip Vaněk a módní kritička Františka Čížková. „Je to poprvé, co se při svátku módy bude návštěvníkům poskytovat taková služba. Budeme se snažit předávat své zkušenosti a znalosti světa módy, a to úplně zdarma,“ dodal Filip Vaněk. Organizátorkou je ostravská rodačka a na Moravě známá tvář světa módy Denisa Šuster. „Jsem šťastná, že se nám podařilo zorganizovat již druhý ročník a jsem velice poctěna, že nás podpořila topmodelka Simona Krainová, která je nejen velkou módní ikonou, ale také ostravskou rodačkou.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama