reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Opuštěná Eliška Bučková pózovala v Tatrách. Neuhodnete, kdo ji učil na lyžích!

Bře 16, 2017 | TOP

reklama

Sedmadvacetiletá modelka a Česká Miss 2008 Eliška Bučková vyrazila v polovině března k sousedům na Slovensko do Tater. Svého přítele Jakuba Vágnera nechala doma. Promenádovala se po Skalnatém plese v úchvatném dlouhém kožichu a prozradila své začátky na lyžích i její postoj k zimní dovolené.

„Nejsem vůbec typ na zimní dovolené. Nic mi to nikdy neříkalo, vždycky jsem měla raději léto. Ale zimní Tatry jsou úchvatné. Maximálně jsem si to tady užila a ta nádherná příroda. Spousta lidí jezdí nebo létá daleko do zahraničí a přitom máme to nejkrásnější tak blízko,“ řekla Eliška, která se do Tater vypravila s týmem České Miss. Nejvíce si užívala Skalnaté pleso, kam vyjela patnáctimístnou lanovkou z Tatranské Lomnice, kde bydlela.

Právě s Českou Miss se začínala kdysi učit na lyžích. A jejím instruktorem byl údajně jeden z nejlepších sjezdových lyžařů světa Rakušan Hermann Maier. Ale ani tento několikanásobný olympijský vítěz a mistr světa jí k lásce k lyžím nepřivedl. „Raději chodím pěšky na procházky, dám si piknik a užívám si krásy přírody. Poblíž Tatranské Lomnice jsem viděla i jezera. Určitě bych sem chtěla vzít přítele v létě. Expedice a příroda jsou naše největší vášeň. A Jakub si určitě domluví i nějaké to povolení k chytání ryb,“ směje se Eliška, která s Jakubem nyní připravuje rybářské tábory pro děti. Práce s mládeží a dětmi jí naplňuje a modelingu se údajně věnuje jen už okrajově.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama