reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Oblíbená muzikálová zpěvačka Hanka Křížková opouští po létech Holešovice

Úno 22, 2022 | Celebrity, Nejnovější

reklama

Zpěvačka Hanka Křížková po sedmnácti letech opouští svůj „vymazlený“ secesní byt v pražských Holešovicích.  Nesmutní, nastal totiž čas si splnit sen, kterým je žít v bytě, který má velkou terasou nebo zahrádku s pergolou.

Loučení se s Malým Berlínem je tady, tak se totiž říká komplexu, kde do současné doby Hanka Křížková bydlela. „Většinu času mně zabírá třídění a balení věci. Už rozumím tomu, že se říká lepší vyhořet než se stěhovat,“ potvrzuje oblíbená zpěvačka. Některé věci však s sebou nestěhuje a darovala je neziskové organizaci sídlící v centru Prahy, která se zabývá podporou osob, které se nachází ve složité životní situaci, kterých s covidovým obdobím výrazně přibylo. „Jedná se především o rodiče samoživitele, OSVČ a malé podnikatele, kteří si díky změně trhu neví rady, jak fungovat dále. Podporujeme také osoby, které se dočasně necítí v psychické pohodě či u nich došlo k významné změně zdravotního stavu,“ potvrzuje Lenka Žáčková, předsedkyně Integrace 3P, z. s. (zapsaný spolek)

Se stěhováním ochotně pomohl manuálně zručný Miroslav Jech, Muž roku (2008), který v současné době soutěží v pořadu DREAM TEAM Mistři dílny a nový příznivec zapsaného spolku Rafal Rybacki. Oba pánové svorně a ochotně přislíbili, že to není jejich poslední pomoc neziskovky, jejíž činnost je opravdu zaujala.

Pomalu se nám vše uvolňuje, takže ještě upozorňujeme fanoušky Hanky Křížkové, že ji mohou vidět a slyšet v Lásce nebeské v divadle Brodway, v divadle Hybernia v Mefistovi a v Hudebním divadle Karlín v Drákulovi.  Samozřejmě už opět vydává na cesty se svými recitálem a oblíbenou talk show. 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama