reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 05.12.2023

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Nový ročník Miss Princess startuje: První casting bude v Opavě

Lis 1, 2017 | Nejnovější

reklama

Stát se alespoň na chvíli princeznou. Sen, po kterém touží řada holčiček. Dominika Myslivcová se jim snaží tyto touhy přiblížit a ve čtvrtek odstartuje v Opavě prvním castingem další ročník Miss Princess. I tentokrát se mohou přihlásit dívenky ve dvou věkových kategoriích 4-7 a 8-12 let.

Soutěž si v roce 2013 vymyslela právě Dominika Myslivcová a od té doby se Miss Princess těší značné popularitě. Aby také ne, vždyť plní dětské sny. Nejde totiž o to zvolit dětskou královnu krásy tak, jak ji známe například v „dospělém“ podání z České Miss. „Chci jim dát možnost, aby si vyzkoušely, jaké je to být princeznou. Nejde o vítězství, proncezny jsou totiž úplně všechny,“ usmívá se česká Barbie, která chystá první casting už na tento čtvrtek do opavského obchodního centra Breda & Weinstein. „Začínáme ve tři odpoledne, tak určitě dorazte. Třeba se jen mrknout. Všem fanouškům a fanynkám se samozřejmě ráda podepíšu nebo se s nimi vyfotím,“ vzkazuje Myslivcová.

Pokud máte doma malou princeznu, tak určitě neváhejte. Není to jen o cenách, které holčičky vyhrají, ale i o zkušenostech a faktu, že se dívenky naučí vystupovat na veřejnosti, ztratí stud a třeba si vyzkouší, že například práce takové moderátorky, by mohla být celkem fajn. „Všechny holčičky jsou pro mne vítězkami,“ má jasno růžová Barbie. Máte-li Opravu z ruky, nezoufejte. Další castingy budou následovat.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama