reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 27.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Nikol Moravcová vyzkoušela voděodolný make-up

Dub 14, 2018 | Nejnovější

reklama

Modelka a blogerka Nikol Moravcová měla možnost mezi prvními vyzkoušet nový voděodolný make-up. Byla totiž jednou z pozvaných celebrit, které se mohly s touto převratnou novinkou seznámit.

Modelka a blogerka Nikol Moravcová měla možnost mezi prvními vyzkoušet nový voděodolný make-up.  Byla totiž jednou z pozvaných celebrit, které se mohly s touto převratnou novinkou seznámit.

Kosmetická značka Bobbi Brown na svém eventu #alldaysmile, který se konal v pondělí 19. 3. 2018, představil známým celebritám a bloggerkám nový make-up Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15. Jeho novou formuli bude  pleť doslova milovat. Nejenže  zajistí dokonalé krytí, ale navíc na  pleti vydrží až 16 hodin a po celou dobu ji udrží matnou. Jeho prodyšná textura kombinuje lehký pocit s maximální účinností. Make-up je navíc voděodolný a na pleti vypadá přirozeně. K dostání je ve 30 různých odstínech, každý si tak může zvolit odstín, který bude dokonale ladit s  pletí. A to nejlepší na něm je, že obsahuje speciální složky, díky nimž bude  pokožka neustále hydratovaná.

Jak to funguje v praxi, vyzkoušela například zpěvačka Victoria, kterou nalíčil sám kreativní ředitel pro Evropu, střední východ a Afriku značky Bobbi Brown Eduardo Ferreira. Na otázku, jaké jsou nejnovější trendy v líčení, odpověděl stručně. „Přirozeně vypadající pleť.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama