reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 30.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Nezbláznila se ta bloncka? Myslivcová si do Karibiku objednala českého číšníka!

Led 3, 2017 | Nejnovější

reklama

Tohle už je vážně moc i na jinak klidné a přející povahy! DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) se chová jako rozmazlená pronceznička, která neví, co by z nudy ještě udělala. O tom, že trávila Vánoce a Silvestra plavbou po Karibiku, o tom už jsme vás informovali. Ale že si tam poručí i českého číšníka, to už je moc!

Česká Barbie utekla před zimou, která v našich končinách momentálně panuje. To se dá pochopit. Kdyby to šlo, udělal by to každý a kdo tvrdí, že ne, tak jenom závidí. Růžová blondýnka se tedy zabalila, vzala maminku a sestru a vyrazily na dámskou jízdu do Karibiku. Ovšem co nejprve vypadalo jako čistě ženská záležitost, se z rozmazlenosti Myslivcové změnilo. Na silvestrovskou večeři si totiž nechala zařídit českého číšníka! Nejspíš proto, aby si zaflirtovala s nějakým pěkným frajerem.

Od Myslivcové jsme zvyklí na ledacos. Dokonce i její občasné excesy jsou snesitelné, protože to k ní prostě patří. A faktem je, že při pohledu na její účty na sociálních sítích je evidentní, že své fanoušky baví stále víc. Dobrá tedy. Ale čeho je moc, toho je příliš. Viktor Janča, který byl oním šťastným (či nešťastným?) číšníkem, to však bral sportovně. Práce na Allure of The seas se mu moc líbí, tak proč si to kazit nějakou rozmazlenou blondýnou. Navíc je z Pustějova u Rožnova. Takže se dá říct, že Myslivcová je skoro jeho sousedka…

Foto: archiv Cruise and travel

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama