reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Neuvěřitelné! Mladý Tom Sean vede prestižní Kissparádu!

Dub 21, 2019 | Nejnovější

reklama

Když je zpěvák na hudební scéně nějaký ten pátek a povede se mu pár „kousků“, je jasné, že se pak také vyhřívá na špičce hitparád. Pokud je dobrý, samozřejmě. V případě mladého Toma Seana to ale vypadá, že publikum oslovil hned na začátku své kariéry. Jeho první hit Reach The Stars je totiž v čele Kissparády!

Nevlastní bratr hvězdy televize Prima Davida Gránského je, zdá se, talent od pána Boha. Jeho videoklip na YouTube už vidělo téměř sedmdesát tisíc lidí (najdete zde). A ruku na srdce, kdo o něm ještě nedávno slyšel? Jak to tak vypadá, český showbyznys má pořádně rychlou kometu vystřelenou na oběžnou dráhu. Že by český Justin Bieber? Jasně, Tom musí přesvědčit, že to není náhoda a že opravdu umí. Jinak po něm za rok nemusí štěknout ani pes, což bychom mu samozřejmě nepřáli. Ale takový je zkrátka drsný svět showbyznysu. Dnes má rozhodně našlápnuto patřit mezi nejvýraznější hvězdy české hudební scéně. Možná i proto, že cast jeho management stojí i za stoupající hvězdou českého YouTube Dominikou Myslivcovou. Její hit Barbie girl vidělo téměř 80 milionů lidí. Dají si Barbie a Ken duet?

Vždyť který zpěvák o sobě může říct, že se takto brzo usadil na čele jakékoli hitparády? Tím spíš, když jde o žebříček rádia Kiss, který je velmi ceněný. Pokud se chcete podívat na aktuální stav a podpořit Tom, nebo jakéhokoli jiného interpreta, můžete zde. Desítku nejlepších hitů si pak můžete poslechnout s DJ Basslickerem na Radium Kiss každý pátek od 18. do 19. hodin v premiéře a v neděli od 20. do 21. hodin. Mrkněte se na novinky, které jsou tento týden „ve hře“.

Foto: Instagram

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama