reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Nenechte si ujít hvězdný koncert! Zvou vás Michal David a další!

Říj 24, 2017 | Nejnovější

reklama

Tohle bude velké! Hitmaker, člověk, jehož písničky si zpívají mladí i staří na jednom místě s velkými hvězdami světové hudby! To je koncert Michala Davida a jeho hostí, který se koná 23. listopadu ve Forum Karlín. Tohle rozhodně bude stát za to.

Už jen jméno Michala Davida slibuje velkou show. Není se co divit. Přeci jen prodat 3,5 milionů hudebních nosičů, to je pořádná porce. Navíc hitmaker na to v onen listopadový čtvrtek nebude sám. Během večera vystoupí světové hvězdy, jako je Gazebo, který zazpívá jeho největší hit z roku 1983 – „I Like Chopin“ (v této skladbě zaznívá skutečná hudba Fryderyka Chopina spojená s moderním svižným zvukem). Dále se představí elektronické hudební duo Snap, které nám připomene skladby jako je „The Power“, „Rhytm Is A Dancer“, zpěvák Den Harrow dorazí i se svou nejznámější písní „Don’t Break My Heart“. A jako poslední host vystoupí kapela Opus, kterou všichni známe díky skladbě „Live Is Life“. Tohle vážně není málo!

Těšíte se na koncert, který se jen tak nevidí? Michal David a jeho hosté stoprocentně. „Uvidíme se už brzy, tak si to nenechte ujít. Budu tam,“ zve nejen své fanoušky Gazebo. Pražského koncertu už se nemůže dočkat ani duo Snap. „Bude to velké. Těšíme se!“ A na co se nejvíc těší Michal David? Na duet s Gazebem. „Když jsme byli u mě, tak jsme stihli jen ochutnávku koňaků. Ale už tehdy jsme plánovali, že bysme si mohli spolu něco zkusit zazpívat. Myslím si, že se fanoušci mají na co těšit.“ Pokud uvažujete, že byste se také zašli podívat a pořádně to rozjeli, pospěště si. Lístky sice ještě jsou, ale není jich mnoho. Seženete je v síti Ticketportal.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama