reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Nejsladší obchod v centru Prahy: V Palladiu si pochutnáte na dobrotách Manner

Lis 15, 2020 | Lifestyle, Nejnovější

reklama

Konečně se i v Praze dočkali! V metropoli se otevřel první kamenný obchod rodinné společnosti Manner. V obchodním centru Palladium si tak můžete zajít do nejsladšího obchodu, který je plný oplatek, sušenek a vůbec všeho, co ocení vaše chuťové pohárky. Nechybí ale ani oblečení, samozřejmě značky Manner.

Už více jak 130 let si lidé pochutnávají na tom nejlepším od společnosti Manner. Centrála se nachází ve Vídni, striktně pouze v Rakousku probíhá také výroba. Produkty, které se prodávají ve více než padesátí zemích světa neobsahují žádné konzervační látky ani barviva. Zřejmě i proto jsou tolik oblíbené. V Palladiu nakoupíte vše, co značka Manner nabízí. Takže kromě cukrovinek a oplatek také například úžasné pralinky, z nichž asi nejznámější jsou Mozartovy koule.

Samozřejmostí jsou i nejrůznější dárková balení, sezónní věci či výrobky pro fanoušky značky jako jsou osušky, tašky, oblečení apod. Nabídka by nebyla kompletní, kdyby v ní nebyly výrobky pro milovníky zdravé výživy. Zajímavostí je jistě i lednice, ze které si zájemci mohou dát jemný smetanový jogurt z Valašska v kombinaci s oplatky Manner. Nechybí ani müsli, které před časem pro Manner vyhrálo test kvality. V Palladiu na Náměstí republiky v Praze si zkrátka přijde na své úplně každý. A co si budeme povídat, v těchto dnech je velmi potřeba si alespoň občas osladit život, co říkáte? Tak dobrou chuť!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama