reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Nejkrásnější směnárnice v Praze: Téhle kočce byste rádi dali všechny peníze

Srp 17, 2018 | Nejnovější

reklama

O českých holkách se říká, že jsou nejkrásnější na světě. Možná ano, možná ne ,ale spíš je to o vkusu, každému se libí jiné typy dívek. Existuje však určitě procento zástupkyň něžného pohlaví, za kterými se otočí doslova každý chlap. Tohle je jedna z nich a my víme, kde ji stoprocentně potkáte!

Kdyby se volila největší kráska, která pracuje za přepážkami směnáren, Ludmila by byla žhavou adeptkou na korunku královny krásy. Možná je trochu škoda, že v zemi, kde se volí nejkrásnější dívka téměř všeho, tento obor zanedbáváme. Jak je vidět, za přepážkami se dají potkat opravdu parádní kousky! Tuhle kočičku najdete v jedné pobočce sítí směnáren Mango Change, konkrétně v Jindřišské ulici v Praze 1. A můžete si být jisti, že když tam dorazíte, rozhodně nebudete litovat.

Původem Ukrajinka vám totiž věnuje víc, než jen „pár drobných“ – úsměv, který by klidně mohl znamenat povodeň jako za doby Noema, protože by pod ním roztály i největší grónské ledovce. Snad ji brzy uvidíme i jinde, třeba na přehlídkových molech. Ludmila určitě má na to, aby byla hvězdou každé fashion show. Takže co, pánové? Kdy se půjdete podívat na nejkrásnější směnárnici v České republice a přilehlých oblastech?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama