reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 23.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Nejdřív práce, potom zábava: Nelly Řehořová slavila narozky prací

Čvn 10, 2017 | Nejnovější

reklama

Pamatujete si, co jste dělali, když jste slavili šestnácté narozeniny? Možná první alkoholický drink, film s kámoškama nebo třeba zamilované zprávičky s kamarádem, který konečně začíná být něčím víc? Buď jak buď, mladá zpěvačka NELLY ŘEHOŘOVÁ žádný bujarý mejdan neměla. Vystoupila totiž se svou kapelou v rámci filmového festivalu ve Zlíně a další den v Uherském Brodě.

Má to teď nastavené malinko jinak, než její vrstevnice. Vlastně, o hodně jinak. Když není ve škole nebo se neučí na písemky, tak se věnuje svým největším koníčkům. Český showbyznys si ji i přes její nízký věk už nějakou tu chvíli všímá. Nělly se zatím skvěle daří skloubit zpívání s herectvím. Má už za sebou několik úspěšných snímků, momentálně ji můžete vidět v kinech v trháku Špunti na vodě.

Přesto ji o malinko víc „bere“ pěvecká dráha. Před pár dny měl premiéru její videoklip Žít jen svou láskou z dílny hitmakera Michala Davida. Na jejím youtube kanále se však můžete podívat na mnohem více songů. A tak se není čemu divit, že i narozeninovou oslavu měla poněkud netradiční. Místo klábosení s kámoškama si spolu se svými fanoušky užívala skvělou atmosféru v rámci koncertu na Mikulovských ozvěnách ve Zlíně a v Uherském Brodě na Bílokarpatských slavnostech. Někomu se to může zdát zvláštní. Na druhou stranu, proč ne? Těžko najdete lepší místo na oslavu narozenin než tam, kde vás všichni doslova hltají očima.

Foto: archiv Nelly Řehořové

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama