reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 17.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Ne, vůbec jí nezávidíme! Myslivcová před zimou utekla do Karibiku!

Pro 29, 2016 | TOP

reklama

Při pohledu z okna nám není dvakrát dobře po těle. Zima, déšť, v lepším případě sníh. Na silnice se dá vyjet jen na vlastní nebezpečí. Nezbývá, než sedět doma a modlit se, aby tohle co nejdříve skončilo. Anebo vyrazit do teplých krajin tak, jako česká Barbie DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22). To se holt někdo má…

Jedna z českých vlastností je závidět komukoli prakticky cokoli. V tomto případě se ale snad ani není čemu divit. Zatímco my tu přemýšlíme, jak se dostat do práce a nepromoknout na kost, růžová blondýnka si užívá sluníčka na nádherných plážích. Spolu s maminkou a sestrou totiž vyrazila na plavbu po ostrovech v Karibiku. A nebyla by to ona, kdyby na svých profilech na sociálních sítích fanoušky nezásobovala pravidelnými dávkami fotek. Tomu se říká dokonalý způsob, jak trávit vánoční svátky a začátek nového roku!

Myslivcová však není sama, která si podobné cestování oblíbila. Zdá se, že exotika je pro řadu celebrit velkým lákadlem. Také cestovní kanceláře pochopily, že není lepší reklamy, než si pozvat nějakou známou tvář. Píší se články, dělají fotoreportáže, na youtube se objevují videa, fotky se postují na Facebooku a Instagramu rychleji, než se Ježíšek stihne pod stromečkem vypořádat se Santa Clausem.

Podobně jako cestovky se dokonce chovají i některé země. Například v Tunisku tamní vláda nedávno pozvala do svých resortů řadu celebrit, aby ukázala, že je to po teroristických útocích už zase bezpečná část světa. V poslední době čím dál častěji získávají na oblibě plavby na obřích zámořských lodích. Takovou dovču už si užily třeba Miluška Bittnerová, Simona Krainová, Mahulena Bočanová a další.

Foto: archiv cruise and travel

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama