reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 17.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Nastartu svoji kariéru: UKAŽ SE v televizi a získej kontrakt

Led 7, 2018 | Nejnovější

reklama

Myslíte si, že umíte zpívat? Říkají vám, že máte talent, ale nevíte, jak svoji kariéru nastartovat? Pak pro vás máme řešení. Pořad UKAŽ SE! je určen amatérským zpěvákům, kteří nemají dostatek financí ani kontaktů. To vše za ně totiž zařídí!

Jedinečný projekt, který u nás nemá obdoby je „dítětem“ sportovní televizní stanice SPORT 5, která ho ve spolupráci s internetovým magazínem FirstStyle rozjela už před několika týdny. 13. ledna se na SPORT 5 můžete v premiéře podívat už na sedmý díl, což znamená, že se pořadu velmi daří. „Je to paráda. Máme opravdu talentované lidi, český národ má holt hudbu v krvi,“ usmívá se raperka Sharkass, která UKAŽ SE! moderuje. Jako své hosty si zve přední sportovce, takže hromě poslechu super muziky se divák dozví i novinky nejen z profesionálního života známých lidí.

Pokud stále váháte, jestli se do pořadu přihlásit, možná vás přesvědčí, že každý klip si osobně poslechnou hitmaker Michal David či Linda Finková. Posoudí, zda má interpret opravdu talent a pokud ano, budou s ním dále pracovat. Což znamená, že mu poskytnou první rady i nutné zázemí a kontakty. To je snad dostatečná záruka, že UKAŽ SE“! není jen tak nějaké plácnutí do vody, ne? A jestli se vám klipy líbí, hlasovat na ně můžete přímo na stránkách televize SPORT 5. Díky tomu se zapojíte do soutěže o parádní ceny od společnosti SENCOR. Konkrétně je to například Bluetooth reproduktor IPX5, sportovní stereo sluchátka, elektrický holící strojek, meteorologickou stanici a další super ceny.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama