reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 27.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Narozeniny v záplavě květin: Takhle slavila krásná Ukrajinka

Kvě 19, 2019 | Nejnovější

reklama

Jedenadvacet let vám není každý den. Až do určitého věku jsou oslavy samozřejmostí. Pak je většinou pár let pauza a poté zase slavíte každý rok s díky, že vůbec ještě žijete. V případě ukrajinské studentky a modelky Oleksandry Mykoliuk platí první varianta. A jak je vidět z fotek, má také hodně ctitelů.

K narozeninám, tím spíš mladé slečny, rozhodně patří květiny. Oleksandra, která pochází z válkou decimovaného Doněcku, ale už nějaký ten pátek žije v Praze, kde také studuje dvě vysoké školy, si na nezájem stěžovat nemůže. Dostala tolik pugetů, že by lístky klidně mohla „vydláždit“ několik ulic. „Moc mě to potěšilo, ostatně jako asi každou ženu,“ usmívala se sympatická brunetka. Jelikož je bez přítele, muži se předháněli, aby si udělali „očko“. Jak se nám podařilo od dvou z nich zjistit, klasicky vše nechávali na poslední chvíli. 

Jenže sehnat jedenadvacet růží na poslední chvíli nemusí být zrovna snadné. Naštěstí je v těchto případech možné vsadit na jistotu. Tou je společnost Florea.cz, která nabízí nejen kvalitní květiny, ale také rychlý a hlavně spolehlivý rozvoz. Saša, jejíž instagramový profil pro české fanoušky najdete zde, tak měla vše včas a ještě s úsměvem od poslíčka jako bonus. A co vy, pánové, kde nakupujete květiny pro své drahé polovičky?

Foto: Instagram

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama