reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 28.09.2023

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Nákupy nebo sport? Co z toho je pro Janu Strykovou relax a co utrpení?

Led 29, 2017 | Nejnovější

reklama

Herečka Jana Stryková není na zimní sporty žádné poleno. Nejraději má prý běžky, protože při tom také něco vidí. Nepohrdne ovšem ani sjezdovkami, přesto si letos těchto koníčků moc neužila.

„Mám malé dítě, takže jsme sice strávili krásný týden v Orlických horách, ale místo lyžování jsem bobovala,“ prozradila Jana. Na slavnostním otevření ledové plochy v Europarku ale ukázala, že ani další z oblíbených zimních sportů jí není cizí. „Bruslím málo, ale bruslím ráda. A bruslení pod střechou je úžasná věc, zejména teď v těch mrazech, kdy se člověku ani nechce chodit ven,“okomentovala herečka oblíbenou zimní atrakci.

Bruslení ji prý ostatně baví mnohem víc, než jiná ženská vášeň – nakupování. „Nákupy pro mě nejsou odreagováním. Nicméně když už na ně musím, pak je pro mě nákupní centrum dobrá volba, protože je tady všechno při jednom. A teď si můžu mezi drogerií a lékárnou i zabruslit,“ směje se Jana. Takže až do 5. března, kdy zdejší kluziště zase zmizí, bude možná sympatická herečka vyrážet na nákupy výhradně do Europarku.

Foto: Europark

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama