reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Nadšení návštěvníci procestovali celý svět na pražském Holiday World

Úno 20, 2020 | Nejnovější

reklama

Úspěšný veletrh Holiday World proběhl ve znamení cestovatelských novinek a zážitků se spoustou dárků pro návštěvníky. 

Letošní veletrh cestovního ruchu a regionální turistiky nabídl jeho návštěvníkům řadu novinek, nádherných expozic, exotické jídlo a především spoustu cen. Ti, jenž si koupili vstupenku, vyhrávali každý den spoustu hodnotných cen ve formě luxusních zájezdů ať již tuzemských nebo zahraničních. 

Novinkou veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 bylo rovněž i spojení s veletrhem  PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, který představil nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně církevních památek. Záštitu nad touto výstavou převzalo Ministerstvo kultury ČR. V rámci propojení těchto dvou veletrhů tak došlo k logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem – spojení památek a turistiky.

Regionální centrály připravili pro návštěvníky bohatý kulturní program, jež zahrnoval historické kostými, čepování piva, cimbálovou muziku a další představení.  Na hlavním pódiu měli návštěvníci možnost zhlédnout i program Káji Pavlíčka s názvem Barvy dálek, zahrnující barmanskou show Tomáše Vančury, módní přehlídku zastoupenou účastníky soutěže Muž roku – Jiří Kmoníček, Matyáš Hložek, Lukáš Moučka, hudební vystoupení Míši Noskové, tria Inflagranti a prezentaci novinek letošního veletrhu. Pocity dálek a cestování navodila svými šansony zpěvačka Beatrice Albrecht.

V duchu zahraniční spolupráce byly prezentovány i sousední země. Velké zastoupení mělo například Německo a Rakousko. Diváci si mohli například vyzkoušet 5D realitu přímo na stánku na výstavišti z nedalekého německého zábavního parku FUNDORA nebo vyhrát skipasy do rakouského lyžařského centra STUBAI.  Ti, kteří dávají přednost raději tuzemskému cestování jistě nadchnula možnost vyhrát rodinné ubytování  v přírodním centru Údolí volavek. Opravdoví fajnšmekři měli i možnost objednání si výletu do izraelské pouště, zahrnující spaní ve stanech, ježdění na kolech nebo surfování na dunách a to vše pod hlavičkou agentury ALL ROUND SERVICE.

Už teď se můžeme těšit na další cestovatelský veletrh a doufat, že nabídne minimálně to, co nabídl letos.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama