reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 22.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Naděje českého modelingu: Utkají se o milion a auto pro náctileté!

Říj 2, 2018 | Nejnovější

reklama

Čtrnáct náctiletých dívek a chlapců se utká o kontrakt za milion korun, auto pro náctileté včetně možnosti udělat si na něj řidičák a další parádní ceny. Z castingů, které probíhaly ve městech po celé České republice, vzešlo celkem 9 finalistek a 5 finalistů. Z nich vzejde nový držitel titulu Pure Model 2018.

Na vítěze prestižní soutěže čeká nejen úžasný garantovaný kontrakt na jeden milion korun, ale také na sebe výrazně upozorní. „V porotě zasednou majitelé a bookeři předních světových modelingových agentur. Vítěze čeká parádní budoucnost. Netušil jsem, jak bude tento ročník silný, mám z finálové čtrnáctky obrovskou radost,“ usmíval se ředitel soutěže Roman Holárek. Ten není ve svém oboru žádným zelenáčem, vždyť to byl právě on, kdo objevil Mikolase Josefa či k modleingu přivedl tehdy třináctiletou novou Českou Miss Leu Šteflíčkovou.

Finalisté už mají za sebou několik soustředění a přehlídek. Dívky si premiéru na módním molu užily na jedinečné fashion show studentských módních návrhářů UMPRUM. Chlapci zase předváděli nové kolekce designéra Jana Černého v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Kdo získá kontrakt na milion korun, auto pro náctileté včetně možnosti udělat si na něj řidičský průkaz a další ceny budeme vědět už 3. října, kdy proběhne velké finále.

Foto: Pure Model 2018

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama