reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Myslivcová v Kissparádě: Zavolejte jí a vyhrajte poukaz na 5 tisíc!

Kvě 6, 2020 | Celebrity, Nejnovější

reklama

Už dnes večer bude hostem tradiční Kissparáda rádia Kiss (od 20 do 22 hodin) zpěvačka, youtuberka a herečka Dominika Myslivcová. Růžová blondýnka dorazí představit svou novou pecku Insta Queen. Určitě se vyplatí poslouchat, kromě poslechu skvělé hudby totiž můžete také vyhrát!

Opatření vydaná vládou kvůli pandemii koronaviru se pomalu rozvolňují. Otvírají obchody, výjimkou samozřejmě nejsou ani pobočky PLANEO Elektro (kromě pěti, které jsou v obchodních centrech, ty otevřou až 11. května). A právě poukaz na 5 tisíc korun od této sítě můžete získat, pokud jako první zavoláte dotaz Dominice Myslivcové do dnešní Kissparády. „Můžete se ptát na cokoli, ráda odpovím,“ usmívá se Dominika. Poukaz pak můžete utratit v jakékoli prodejně PLANEO Elektro, dokonce i v pátek 8. května, kdy bude otevřeno. Navíc na vás čekají parádní slevy v rámci Black Friday, který pak trvá až do konce víkendu.

Kromě tradičního zboží můžete koupit i ochranné pomůcky, dezinfekci a tak dále. Zkrátka vše, co je v dnešní koronavirové době tolik potřeba. Více se dozvíte na www.planeo.cz. Bez zajímavosti jistě není ani fakt, že pobočky berou útokem i youtubeři a herní nadšenci. Není se samozřejmě čemu divit, koupíte zde totiž i výrobky značky Yenkee, která je všem pařmenům dobře známá díky své kvalitě a spolehlivosti. Plán je tedy jasný – dnes poslouchat Kissparádu a pak vyrazit do PLANEO Elektro utratit 5 tisíc!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama