reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Myslivcová pomáhala! Vytancovala peníze na charitu

Čvc 20, 2017 | Nejnovější

reklama

Youtuberka, herečka, zpěvačka a tak trochu i tanečnice. To všechno je Dominika Myslivcová. Poslední jmenované si vyzkoušela ve stanu ArcelorMittal Dance for life v rámci festivalu Colours of Ostrava. Neposkakovala však jenom tak, výtěžek šel totiž na pomoc potřebným.

O tom, že česká Barbie myslí i na ostatní, není třeba dlouze mluvit. Stačí si vzpomenou například na její pomoc postiženým holčičkám Karolínce a Terezce, pro které sháněla peníze na operaci nebo třeba speciální kočárky. Takže se není čemu vidit, že i její návštěva Colours of Ostrava měla charitativní podtext. Doslova si totiž zatancovala o život. Jak je to možné? Ve stanu ArcelorMittal Dance for life je to na této akci už tradice. Tanečníci návštěvníky učí jednoduchou choreografii a podle toho, jak jsou lidé úspěšní, získávají body. Ty pak Arcelor Mittal převede na peníze.

Tentokrát se vybrané finance posílaly dvěma neziskovým organizacím, konkrétně to byla ČSOP Salamandr a Mobilní hospic Ondrášek. Podobné projekty jsou ve světě běžné, u nás zatím však nejde o nijak extrémně rozšířený druhá zábavy a pomoci. „Bylo to úžasné, moc jsem si to užila. Lidé perfektně reagovali a tak jsme snad vybrali slušnou sumičku,“ pochvalovala si Myslivcová, která byla jednou ze známých tváří, kterou měla věřejnost napodobovat. Motivovala tak a dodávala odvahu příchozím, aby pak pokračovali dál i profi tanečníky.

A kolik se tedy podařilo vybrat? Akce začala už na Festivalu v ulicích, tam se vytančilo přes 50 tisíc korun. Se součtem s Colours of Ostrava je aktuálně „ve hře“ částka 75 719 korun. ArcelorMittal Tanec pro zivot má letos na kontě již osmý ročník, lze se do něj zapojit pouze na zmíněném Festivalu v ulicích a na Colours of Ostrava. Za osm let tancovaní se podařilo vytančit částku 3 miliony korun.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama