reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Myslivcová odhalila původ peněz! Neuvěříte, kam je poslala!

Úno 25, 2016 | Nejnovější

reklama

Česká Barbie DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) ráda provokuje. Je to její image, kvůli tomu má desítky tisíc obdivovatelů. Jedni ji nemohou přijít na jméno, druzí ji zbožňují k zbláznění. Blondýnka nedávno rozvířila vody, když se ve videu vytahovala balíkem peněz, které měla dostat za focení. Jaká je ale pravda?

Dominika se rozhodla, že je čas povědět pravdu. Faktem je, že za focení v rakouském hotelu s Filipem Matušinským dostala část bankovek, které ukazuje. Byla však jen jedna, konkrétně 500 eur. Zbytek byl pro ostatní členy týmu a na náklady za hotelový katalog. Dominika se však i tento honorář rozhodla poskytnout na dobročinné účely.

Kam peníze poslala a jaký má pro vás vzkaz? Podívejte se na video pod článkem, které záměrně zveřejňujeme až dnes. Tedy v době, kdy bylo ukončeno hlasování o největší českou zlatokopku. Nechtěli jsme, aby byl jeho průběh jakkoli ovlivněn, nebo aby někdo říkal, že Dominika jen hraje na city. Možná je čas, aby se někteří z těch, kteří se o Myslivcové nevyjadřovali dvakrát lichotivě, chytili za nos…

Foto: Filip Matušinský

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama