reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 23.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Myslivcová má jasno: Na zuby jsem pyšná, můj doktor je machr

Dub 7, 2019 | Nejnovější

reklama

Když se ve tmě usměje, můžete ji použít místo baterky. Dominika Myslivcová má dokonalé zuby, což je práce specialisty z Dental clinic. Růžová Barbie na něj tedy logicky nedá dopustit. Ono to ani jinak být nemůže, známá youtuberka by bez parádního úsměvu snad ani nemohla fungovat.

Umíte si představit, že by se na někoho „zazubila“ a ukázala třeba zkažený chrup? To by jí asi dali fanoušci rychle co proto. „Dental clinic je fakt nejlepší. Zuby mi spravili, bělení od nich je také absolutní pecka. Zkoušela jsem i jiné, hlavně přes internet, ale nic nefungovalo tak skvěle, jako bělidlo od Dental clinic. Navíc mi doporučili elektrický zubní kartáče Sencor, ten je také bombastický a nedá se s těmi, co jsou neznačkové na internetu, vůbec srovnávat. Takže jsem díky tomu všemu teď na svoje zoubky pyšná,“ nešetří chválou blondýnka.

Sama přiznává, že dříve měla se zuby problémy. Nakonec, není rozhodně jediná, kdo sem tam vynechal pravidelnou prohlídku, že? „Doporučuji dvakrát ročně, když není nějaký závažnější problém. To by měl být pro každého základ,“ vysvětlují odborníci z Dental clinic. Česká barbie už to poctivě dodržuje, lékař jí podrobně vysvětlil, co všechno by ji v opačném případě mohlo čekat. A rozhodně to nejsou příběhy se šťastným koncem. Takže už žádné pokusy s levnými napodobeninami nebudou.

Dát si sem tam něco sladkého samozřejmě není žádná tragédie. Ovšem ruku v ruce s tím musí jít nákup kvalitního kartáčku. „Sladké bez zubního kartáčku je pro zuby jistá smrt. Ale třeba na Vánoce bych to opravdu neřešil. Pokud vám nevadí si povolit pásek a večer si poctivě vyčistíte zuby, klidně mlsejte,“ usmívá se specialista. I to je pro Myslivcovou dobrá zpráva. Nějakou tu dobrůtku si občas ráda dá. Ale Domčo, slyšela jsi? Potom pěkně vyčistit zoubky.

Foto: Instagram, archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama